lgili yasal mevzuat gereği hiçbir sebep göstermeksizin ürünlerinizi teslim aldıktan sonra 10 gün içerisinde iade edebilisiniz. 

Satın alınan ürün kullanılmamış, tahrip edilmemiş, paketi hasar görmemiş, aksesuarı ya da hediyesi olan bir ürün ise eksik olmaksızın iade edilmiş ve tekrar satılabilir olması gerekmektedir.
İndirimdeki ve / veya kampanyalı ürünlerimizin iadesi yoktur. Sadece numara, vs. gereği değişimleri yapılır.
İade edeceğiniz ürünün tarafımıza kargolanırken adınıza kesilmiş faturanın ürün ile birlikte tarafımıza gönderilmesi zorunludur - gereklidir.  Faturası gönderilmeyen ürünün iadesi  veya değişimi gerçekleştirilmez.
Ürün yukarıda belirtilen koşullar dahilinde iade işlemi başlatılıp, tarafımıza ulaştıktan sonra iadeninin şartlara uygunluğu kontrol edilecektir. Kontrol sırasında uygun bulunan iadeler için yapılan ödemenin şekline sadık kalınarak iade işlemi 2 iş günü içerisinde geçekleştirilir. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde ürün bedeli, bankanıza bağlı olarak 1-10 gün içerisinde hesabınıza yansır.

Üründen kaynaklanan bir kusurdan dolayı yapacağınız iade ve değişim taleplerinde ilgili yasal mevzuat şartları geçerlidir. ürünün incelenmesinden sonra konuyla ilgili size bilgi vericeketir. 
Siparişleriniz size teslim edilirken mutlaka kargo görevlisİnin yanında paketi açarak hasar olup olmadığına bakınız. hasar olması durumunda ürünü teslim almayınız ve kargo görevlisinden tutanak tutmasını isteyiniz. 

İade Ve Değişim Adresi  
ekranbaroni.com – EkranBaroni En Avantajlı Fiyatlar İle LCD Ekran ve Tüm Yedek Parçaların Ana Merkezi
Kepenekçi Sabunhanesi Sokak No:19 Sucu İş Hanı Kat:4 No:405
FATİH/İSTANBUL/Türkiye

İade ve Değişim Avantajları 
Tüm iade ve Değişimlerinizde anlaşmalı kargo firmamız ( *** KARGO İSMİ *** ) ile gönderim gerçekleştirdiğiniz takdirde kargo masraflarını alıcı ödemeli olarak gönderebilirsiniz. Farklı kargolar ile gönderim gerçekleştirmeniz durumunda kargo ücreti size ait olur. İndirimli ürünlerimizde iade işlemi yapılmamaktadır.