Hakkımızda
 • BİZ FARKLIYIZ ÇÜNKÜ SİZLERİN FARKINDAYIZ;
      
  Faaliyet gösterdiğimiz piyasada lider firma olma yolunda hızlı adımlarla ilerleyen firmamız,kuruluş yılı olan 2015 ten beri kendinden emin bu hızlı yükselişinin  yegane kaynağı olan siz müşterilerimizin farkında olup müşteri memnuniyeti odaklı faaliyet göstermektedir. Alanında uzman ekip ile birlikte  piyasa analizi yapabileceğiniz  ve teknik destek hizmeti alabileceğiniz birimlerle sizlere hizmet vermektedir. 
     İçinde yaşadığımız teknoloji çağının yarattığı hızlı değişimlere ve yeniliklere her daim hazır olan firmamız, bu değişim ve yeniliklerin yaratttığı yeni  ürünleri en hızlı bir şekilde sizlerle buluşturmaktadır.
    “Bu gün müşterin için ne yaptın” sloganı ile işini severek yapan uzman ekibimiz sizlere hizmet vermek için her an telefon başında beklemektedir
       Kalite ve güven dendiğinde akla ilk gelen öncü firmamız “Ekran Baroni” faaliyete girdiği günden beri ulusal ve uluslarası pazarlardan kaliteli ürünü bulup “kalite bizden kontrol sizden” anlayışı  ile siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunmaktadır. 
     Vizyon ve misyonumuza müşterimizi de ortak ederek ilerleyen  firmamız sizlerin de “Ekran Baroni” ailesinin bir ferdi olmasını sabırsızlıkla beklemektedir. Çünkü biz geniş bir aileyiz.  
         EKRAN BARONİ  gururla sunar.
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.