SATIN ALMA VE ÜRÜN İNCELEME

Ürünlerimizi satın almadan önce ilan başlığında bulunan ürün ile cihazınızla aynı model olduğuna emin olduktan sonra satın alma işlemi yapınız satın alma sırasında doğru renk ve model seçtiğinize emin olunuz.

 

İADE VE DEĞİŞİM  

 

Aldığınız ürünü iade etmek veya değiştirmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Ekran Baroni ailesi olarak satış politikalarımızda asli görevlerimizden biri müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Bu sebeple satın aldığınız bütün ürünlerde, kargo teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde iade ve değişim hakkınız mevcuttur. Ürünlerin geri teslimi veya iadesi sürecinde kargo bedelleri firmamız tarafından karşılanmaktadır. Satın alınan ürünlerde iade ve değişim hakkının kullanılabilmesi için: Gönderildiği kutuda geri iade edilmesi, Ürüne zarar verilmemiş olması, Faturasının zarar görmemiş ve kaybolmamış olması, Üründe son kullanıcı hatası kaynaklı sorunların bulunmaması, şartları tamamıyla karşılanmalıdır. İade veya değişim onayı en fazla 2 iş günü sürmektedir. 2 iş günü sonunda geri ödemeniz veya yeni ürününüz firma yetkililerimizce kayıtlı telefon numaranız aranarak sizlerin bilgisi dahilinde yapılmaktadır.

 

 

 

HASARLI ÜRÜN

 

Firmamızdan tarafınıza sunulan ürünlerde hasar, deforme v.b gibi durumlar olmamaktadır. Fakat ürünün tarafınıza teslimi sürecinde kargo firması tarafından yapılan herhangi bir hatadan dolayı ürün hasarlı veya deforme olmuş şekilde tarafınıza gelebilir. Bu aşamada ürününüzü telsim alırken lütfen kontrol ederek alınız. Eğer sorun var ise 'Kargo Hasar Tespit Tutanağı' talep etmenizi ve aynı şekilde ürünü geri iade etmenizi rica ediyoruz.

 

 

 

                                                        TEKNİK DESTEK                                                      

 

Ekran Baroni  ailesi satın almış olduğunuz ürünlerde gerekliyse montajın, yetkililerce yapılması gerektiğini şiddetle son kullanıcıya tavsiye etmektedir. Son kullanıcı montajı kendi yapmaya karar vermişse, Ekran Baroni  bütün bilgisi ve tecrübesiyle yanınızdadır. Sadece firmamızı aramanız ve teknik servis ekibimizden herhangi biriyle konuşmanız yeterli olacaktır. 

 

 

Çalışma Saatleri : İş Günleri Sabah 09:00 ve Akşam 19:00 saatleri arasındadır.Cumartesi Günleri 09:00- 15:00'a Kadar Bizler İle İrtibat Kurabilirsiniz

Resmi Tatil Günlerinde Çalışmamaktayız 

 

 

HAKKIMIZDA

 

Ekran Baroni en kaliteli yedek parça ve sıra dışı müşteri deneyimini sağlamak isteyen bireylere ve kuruluşlara ''cep telefonu yedek parça'' ve benzeri ürünler sağlayan İrhalatçı firmadır. Firmamız İstanbul menşeilidir. Ekran Baroni  ailesinin asli görevi müşteri memnuniyetini 100'e yakın seviyede tutmaktır. Ekran Baroni  ailesi yedek parça konusunda geniş ürün yelpazesine sahiptir. Birçok marka ve model stoklarımızda mevcuttur. Ürünlerimizin satış aşamasında önceliğimiz kalite, güven ve müşteri memnuniyeti esaslıdır. Ekran Baroni  ailesi ücretsiz teknik destek, iade ve değişim politikaları ile sektörde diğer firmalardan ayrı konumda yer almaktadır. Ekran Baroni'nin birincil hedeflerinden birisi olan müşteri memnuniyeti ile firma olarak sektörde birinci olma yolunca emin adımlarla ilerlemekteyiz. Yılların Ekran Baroni  ailesine verdiği tecrübe ile mükemmel bir alışveriş deneyimi yaşayacağınızı garanti ediyoruz.

Bu ürüne daha önce yorum yapılmamıştır
Yorum Yap
Taksit SayısıTaksitToplam Tutar
Peşin-214.78 ₺
2 Taksit112.99 ₺ 225,98 ₺
3 Taksit76.24 ₺228,72 ₺
6 Taksit39.36 ₺236,16 ₺
9 Taksit27.37 ₺246,33 ₺

Huawei Y5 2019 Servis Orjinal Lcd Ekran

×