Müşteri Hizmetleri

 

Müşteri Hizmetleri sayfamıza hoşgeldiniz.

Alış verişinizin her aşamasında, kendinizi güvende hissedebilmeniz için en çok merak edilen konuları ve sıkça sorulan soruları size yardımcı olabilmek amacıyla aşağıda listeledik.

Farklı sorularınız için, iletişim formunu kullanabilirsiniz...

Teslimat & İade
  • İade etme süresi kaç kündür ?

    Eğer sipariş ettiğiniz ürün ya da ürünlerden tam anlamıyla memnun kalmadıysanız, ürünleri teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

  • Elime yanlış veya kusurlu ürün geçerse ne yapmalıyım?

    Siparişlerinizi hazırlarken son derece dikkatli davranmaktayız, dolayısıyla normalde böyle bir durumun olmayacağını umuyoruz. Kusurlu veya yanlış ürün gönderimi durumunda lütfen siparişinizi Yurtiçi Kargo ile iade ediniz. Sipariş tutarı kredi kartınıza veya para puan olarak EkranBaroni hesabınıza iade edilecektir. Dilerseniz banka hesabınıza iadenizi talep edebilirsiniz. Lütfen talebinizi destek@ekranbaroni.com adresine e-posta gönderiniz ya da 0 212 909 92 30 numaralı müşteri hizmetleri hattımızı arayınız.

  • Lütfen İade ve Değişim Politikamızı Okuyunuz.

    Aldığınız ürünü iade etmek veya değiştirmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Ekran Baroni ailesi olarak satış politikalarımızda asli görevlerimizden biri müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Bu sebeple satın aldığınız bütün ürünlerde, kargo teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde iade ve değişim hakkınız mevcuttur. Ürünlerin geri teslimi veya iadesi sürecinde kargo bedelleri firmamız tarafından karşılanmaktadır. Satın alınan ürünlerde iade ve değişim hakkının kullanılabilmesi için: Gönderildiği kutuda geri iade edilmesi, Ürüne zarar verilmemiş olması, Faturasının zarar görmemiş ve kaybolmamış olması, Üründe son kullanıcı hatası kaynaklı sorunların bulunmaması, şartları tamamıyla karşılanmalıdır. İade veya değişim onayı en fazla 2 iş günü sürmektedir. 2 iş günü sonunda geri ödemeniz veya yeni ürününüz firma yetkililerimizce kayıtlı telefon numaranız aranarak sizlerin bilgisi dahilinde yapılmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.