ORJA Apple İphone 6G 2300 mAh Orjinal Batarya Pil Yüksek Amper

 

Tornavida seti ve batarya yapıştırma kiti hediyemizdir.

Uyarı

·         Kısa devre yapmayınız.

·         Ateşe atmayın.

·         60°yi aşan sıcaklıklara maruz bırakmayın.

·         Bataryayı parçalamayın.

·         Çöpe atmayınız geri dönüşüme atınız.

 

Orja Bataryaları Neden Orjinal Bataryalarından Daha Üstündür?

Orja Bataryaları batarya dünyasında ki son teknoloji olan Li-ion Polymer(Li-Po) Batarya teknolojisini kullanmaktadır. Günümüzde birçok firma düşük maaliyetli olduğu için orijinal bataryaların üretiminde standart Li-ion bataryaları kullanmaktadır. Ancak Li-ion bataryalar, Li-Po bataryalara göre daha eskimiş bir teknoloji olarak geride kalıyor. Li-Po piller yüksek sıcaklıklarda bile tam verimle çalışabilmekteyken Li-ion pillerde verim kaybı olmaktadır. Li-po pillerin güç yoğunluğu li-ion piller'e göre daha yüksektir. Bu nedenle daha küçük boyutlarda olup yüksek kapasitelilerdir. Li-Po bataryalar, Li-ion bataryalara göre daha fazla şarj döngüsüne sahiptir bu nedenle daha uzun bir kullanım ömrü sunar.

Orja Bataryarında Kullanılan IC Çip Teknolojisi Neden Önemlidir?

Orja Bataryalarında kullanılan IC Çip teknolojisi batarya üzerinde ön koşullandırma, akım sınırlama, sıcaklık kontrollü şarj, izleme ve koruma dahil olmak üzere batarya yönetim ve güvenliği için birçok özellik sunar.

 

Orja Bataryaları cihazınız için en iyi performansı sağlamaktadır. Diğer bataryalara göre %25 daha Yüksek Kapasite sunar. Batarya üzerinde yazan mAh değeri ürüne ait %100’ünü kullanabileceğiniz Gerçek Amper’i göstermektedir.

·         Siparişimdeki ürün ya da ürünleri nasıl iade edebilirim?

Eğer sipariş ettiğiniz ürün ya da ürünlerden tam anlamıyla memnun kalmadıysanız, ürünleri teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

İade sürecinde ürünlerin orjinal paketleri ile iadesi şarttır. İade gönderilen tüm ürünlerin yanında varsa, siparişin bir parçası olarak gönderilen ücretsiz ya da promosyon ürünler de iade edilmelidir.

İade işlemini gerçekleştirmek için ürünlerinizi siparişlerim sayfasında yer alan "İade Talebi" alanından alacağınız iade kodu ile birlikte Yurtiçi Karyo'ya teslim etmeyi unutmayınız. Paketin sağlamlığından ve su geçirmeyeceğinden emin olun. Paket bize ulaşıncaya kadar müşterinin sorumluluğu altındadır. Satın almış olduğunuz tarihten itibaren ilk 14 gün içerisinde ki iadelerin kargo ücretleri tarafımızca ödenmektedir.

Ürünlerimiz 1 yıl garantili olup, garantileri satın almış olduğunuz tarihten itibaren geçerlidir. Ürün faturası garanti belgesi olarak kabul edilmektedir. Faturası olmayan ürünler garanti kapsamı dışındadır.

Garanti kapsamına giren ürünlerin değişimi ya da tamiri için bizlere göndermiş olduğunuz kargoların ücretleri müşterilerimize aittir.

·         İade etme süresi kaç gündür?

 

Eğer sipariş ettiğiniz ürün ya da ürünlerden tam anlamıyla memnun kalmadıysanız, ürünleri teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

 

·         İade kargo masrafından kim sorumlu olacaktır?

Tüm iadelerinizi Yurtiçi Kargo üzerinden ücretsiz yapabilirsiniz.

 

·         Elime yanlış veya kusurlu ürün geçerse ne yapmalıyım?

 

Siparişlerinizi hazırlarken son derece dikkatli davranmaktayız, dolayısıyla normalde böyle bir durumun olmayacağını umuyoruz. Kusurlu veya yanlış ürün gönderimi durumunda lütfen siparişinizi Yurtiçi Kargo ile iade ediniz. Dilerseniz sipariş tutarı tarafınıza iade edilecek, dilerseniz de doğru ürün ile değişimi sağlanacaktır.

Bu ürüne daha önce yorum yapılmamıştır
Yorum Yap
Taksit SayısıTaksitToplam Tutar
Peşin-94.11 ₺
2 Taksit49.51 ₺ 99,02 ₺
3 Taksit33.41 ₺100,23 ₺
6 Taksit17.25 ₺103,5 ₺
9 Taksit11.99 ₺107,91 ₺

ORJA Apple İphone 6G 2300 mAh Orjinal Batarya Pil Yüksek Amper

×